اختلاف وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال ترکیه برای راه اندازی لیگ ها

به گزارش وبلاگ شلمن، وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال ترکیه برای راه اندازی لیگ های این کشور به توافق نرسیدند.

اختلاف وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال ترکیه برای راه اندازی لیگ ها

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ شلمن، به نقل از روزنامه صباح ترکیه، در حالی که فدراسیون فوتبال ترکیه مصصم به از سرگیری زودهنگام لیگ ها با وجود شیوع ویروس کروناست، اما وزارت بهداشت ترکیه هشدار داد عواقب این تصمیم را نمی پذیرد.

این روزنامه ترکیه ای نوشته است: فخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه پس از دیدارش با رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم گیری درباره سرنوشت لیگ ها را به این فدراسیون واگذار کرد و حاضر نشد مسئولیتی را پذیرا شد. فخرالدین کوجا معتقد است فرایند همه گیری ویروس کرونا در ترکیه همچنان صعودی است و اکنون زمان مناسبی برای تصمیم گیری آن ها درباره فوتبال نیست.

بر اساس این گزارش، وزارت بهداشت و ستاد علمی کرونای ترکیه از شرو ع رقابت های فوتبال در این کشور حمایت نمی کنند و خطاب به فدراسیون فوتبال ترکیه اعلام کرده اند: اگر شما با شروع دیدار های فوتبال ریسک کنید مسئولیت این خطر آن هم متوجه شماست.

گزینه نخست فدراسیون فوتبال ترکیه برگزاری بازی های باقیمانده لیگ های برتر، دسته دوم و دسته سوم این کشور در استان های محدودی از جمله استانبول و آنتالیاست. این فدراسیون برای اتخاذ تصمیم نهایی نیازمند حمایت های دولتی است و در صورت عدم رسیدن به نتیجه ایده آل با اتحادیه فوتبال اروپا مشورت خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اختلاف وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال ترکیه برای راه اندازی لیگ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف وزارت بهداشت و فدراسیون فوتبال ترکیه برای راه اندازی لیگ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید