افشارزاده: تشکیل کمیته حقیقت یاب موضوع مهمی نیست

به گزارش وبلاگ شلمن، خبرنگاران: در شرایطی که قرار است کمیته حقیقت یابی در خصوص فروش ساختمان کمیته ملی المپیک نظر نهایی را بدهد بهرام افشارزاده این اتفاق را موضوع مهمی نمی داند.

افشارزاده: تشکیل کمیته حقیقت یاب موضوع مهمی نیست

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ شلمن، این روزها علاوه بر بحث به تعویق افتادن انتخابات کمیته ملی المپیک و تعلیق سه فدراسیون قایقرانی، تیراندازی با کمان و دوچرخه سواری، موضوع فروش ساختمان کمیته ملی المپیک نیز حرف و حدیث های بسیار زیادی را به وجود آورده است.

هفته گذشته بود که خبر تشکیل کمیته حقیقت یاب برای فروش ساختمان کمیته ملی المپیک منتشر شد. بهرام افشارزاده، دبیرکل کمیته ملی المپیک در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ شلمن، این موضوع را چندان مهم ندانست و گفت: پس از اظهارات محمود خسروی وفا در نشست خبری قرار شد این کمیته نشست داخلی تشکیل بدهد و موضوع را آنالیز کند.

وی در مورد اینکه گفته می گردد تمامی اعضای حاضر در نشست هیئت اجرایی صورت جلسه را امضا نموده اند و تنها محمد علی آبادی، رئیس کمیته ملی المپیک آن را امضا ننموده است، گفت: چنین موضوعی صحت ندارد. درضمن این کمیته داخلی است و اصلا موضوع مهمی در این باره وجود ندارد که بخواهیم به آن بپردازیم.

منبع: تسنیم

به "افشارزاده: تشکیل کمیته حقیقت یاب موضوع مهمی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشارزاده: تشکیل کمیته حقیقت یاب موضوع مهمی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید