امکان اخذ ویزای کشورهای مختلف بصورت آنلاین فراهم شد!

به گزارش وبلاگ شلمن، برای اولین بار در ایران، وب سایت ویزاجت (visajet.ir) خدمات آنلاین ویژه و منحصربفردی را در حوزه اخذ ویزا ارائه کرده است.

امکان اخذ ویزای کشورهای مختلف بصورت آنلاین فراهم شد!

ویزاجت به عنوان اولین مرجع تخصصی درخواست آنلاین ویزای مسافرتی در ایران آغاز به کار کرد.

وب سایت ویزاجت (visajet) برای اولین بار در ایران، خدمات آنلاین جدیدی را جهت درخواست و اخذ ویزا ارائه کرده است.

همانطور که میدانید برای سفر به کشور های مختلف ، اولین قدم اخذ ویزای کشور مقصد است. این بخش از برنامه ریزی سفر یکی از سخت ترین مراحل پیش از سفر است و پیدا کردن اطلاعات، جمع آوری مدارک مورد احتیاج برای دریافت ویزا، دغدغه صف های طولانی سفارت و پرداخت هزینه های ویزا احتیاجمند صرف وقت و انرژی است.

اما برای اولین بار در ایران، وب سایت ویزاجت (visajet.ir) خدمات آنلاین ویژه و منحصربفردی را در این حوزه ارائه کرده است.

وب سایت ویزاجت (visajet.ir) به عنوان اولین مرجع تخصصی اطلاع رسانی و درخواست ویزای آنلاین، خدمات جدیدی در حوزه گردشگری در اختیار مسافران قرار داده و اخذ ویزای کشور های مختلف را بسیار آسان تر و سریع تر از قبل کرده است.

ویزاجت (visajet.ir) به عنوان یک سامانه معتبر و کاربردی با هدف سهولت در جهت اخذ ویزا و همچنین ارائه بهترین قیمت ویزا توسط متخصصان حوزه گردشگری راه اندازی شده است. این وب سایت در مرحله اول با ارائه اطلاعات مفید و ضروری ،مدارک لازم در رابطه با نحوه اخذ ویزای هرکدام از کشورها را برای متقاضیان تعیین کرده ،تا در مرحله بعدی مسافران بتوانند به وسیله ثبت درخواست آنلاین ویزا، با فراغ بال ویزای کشور مقصد را دریافت نمایند.

نکته قابل توجه اینکه ، با توجه به اطلاعات جامعی که در وب سایت ویزاجت (visajet.ir) ارائه شده، دیگر برای دریافت ویزا احتیاجی نیست به سفارت کشور مقصد مراجعه کنید!

با ثبت درخواست آنلاین در سایت ویزاجت (visajet.ir) ، می توانید :

  • از قیمت دقیق ویزا آگاه شوید.
  • مدارک مورد احتیاج دریافت ویزا را مشاهده کنید .
  • در هر ساعتی از شبانه روز درخواست ویزای خود را ثبت کنید .
  • اسکن مدارک مورد احتیاج را در سایت ویزاجت بارگذاری کنید.
  • در صورت احتیاج به اصل مدارک ، در تاریخ و مکانی که توسط شما تعیین شده مدارک را به نمایندگان ویزاجت تحویل دهید.
  • با ایجاد حساب کاربری پس از ثبت اولین درخواست خود از فرایند اخذ ویزا آگاه شوید و درخواست های خود را مدیریت کنید.

با توجه به لیست کشورهای بدون ویزا ، دارندگان پاسپورت ایرانی می توانند به 39 کشور دنیا بدون ویزا سفر نمایند و برای ورود به برخی از کشورها می توانند در فرودگاه درخواست ویزا بدهند. ویزاجت (visajet.ir) می تواند با توجه به ملیت هر شخص شرایط ورود به سایرکشورهای دنیا (188 کشور) را به شما نمایش دهد.

به عنوان مثال برای دریافت ویزای تایلند با مطالعه سایت ویزاجت (visajet.ir) می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای درخواست ویزای آنلاین اقدام کنید.

ویزاجت این امکان را فراهم کرده است تا مراحل درخواست ویزا، برای همه آسان گردد.

ویزاجت (visajet.ir) این امکان را فراهم کرده که علاوه بر همشهریان تهرانی ,تمامی هموطنان ساکن سراسر کشور بدون احتیاج به سفر به تهران و صرف زمان و هزینه ،تنها با ثبت درخواست در سایت ویزاجت (visajet.ir) از سرویس های اخذ ویزا جهت دریافت ویزا با اطمینان خاطر و سرعت بالا بهره مند شوند .

در خاتمه از علاقه مندان به سفر های توریستی یا تجاری دعوت میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت ویزا بصورت آنلاین، به وب سایت ویزاجت (visajet.ir) مراجعه نمایند.

منبع :ویرلن

منبع: نمناک

به "امکان اخذ ویزای کشورهای مختلف بصورت آنلاین فراهم شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان اخذ ویزای کشورهای مختلف بصورت آنلاین فراهم شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید