معماری و عمران

صلیب سرخ: برای پاسخگویی به احتیاجها پس از انفجار بیروت تا انتها سال 40 میلیون یورو احتیاج است

بنا به آنالیز های کمیته بین­ المللی صلیب سرخ، صلیب سرخ برای تأمین اعتبارات امدادی مورد احتیاج برای انفجار بیروت تا خاتمه امسال میلادی به 40 میلیون یورو احتیاج خواهد داشت.

10 مهر 1399

صالحی امیری: کرونا یک شوک به مجموعه ورزش قهرمانی ما وارد کرد

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: کرونا یک شوک به مجموعه ورزش قهرمانی ما در اوج کسب سهمیه های المپیک وارد کرد و یک توقف جدی به وجود آمد و شرایط جدیدی به مجموعه ورزش قهرمانی تحمیل شد.

28 مرداد 1399

خبرنگاران افزایش قاچاق سوخت از ایران به پاکستان

اسلام آباد - خبرنگاران - با سپری شدن دو هفته از کاهش دوباره نرخ فرآورده های نفتی در پاکستان، احتکار سوخت به ویژه کمیاب شدن بنزین باعث شد تا افزایش معضل قاچاق بنزین و گازوئیل از مرزهای ایالت بلوچستان وارد مرحله جدیدی شود.

24 مرداد 1399

خبرنگاران طرح جامع 11 شهر همدان بازنگری می شود

همدان- خبرنگاران- معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: طرح جامع 11 شهر از استان که چشم انداز آن ها سرانجام یافته است، در سال جاری بازنگری می شود.

25 خرداد 1399

تاریخچه و نقشه جامع شهر کرمان در ویکی خبرنگاران

نقشه جامع شهر کرمان را میتوانید در این گزارش مشاهده کنید.

29 اردیبهشت 1399

کلیسای سنت گیریون

آشنایی با کلیسای سنت گیریون تاریخچه کلیسای سنت گیریون یک کلیسای کاتولیک رومی در شهر کلن آلمان است که در 25 ژوئن 1920 بعنوان یک قصر سلطنتی کوچک تعیین شده است. شاید این کلیسا در میان هر 12 کلیسای رومی شهر کلن، بیش از همه منحصر به فرد باشد. از قرن 11 تا 13 این کلیسا...

19 فروردین 1399

برج دختر استانبول ، بهترین مکان جهان برای نوشیدن چای!

برج دختر (Maidens Tower) استانبول که در ترکیه به نام کیز کولسی (kiz kulesi) معروف است، در فاصله بسیار کمی با ساحل محله سالاکاک در منطقه اوسکودار، واقع در ورودی جنوبی بسفر قرار گرفته است.

10 فروردین 1399

برگزاری حراج ماهانه آثار هنری و صنایع دستی فیروزه در تبریز

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی ضمن اعلام خبر برگزاری حراج ماهانه آثار هنری و صنایع دستی فیروزه، این رویداد را محفلی برای ارائه صنایع دستی اصیل و بومی هنرمندان این استان دانست.

6 فروردین 1399

لوکیشن فیلم فرشتگان و شیاطین

در آنالیز خانه های زیبا و جذاب می توان لوکیشن فیلم های معروف سینمای دنیا را مورد آنالیز و ارزیابی قرار داد.

3 فروردین 1399

تهران گردی شبانه ؛ از بام تا شام پایتخت

پاتوق شبانه تهرانی ها کجا است؟ خبرنگاران از یک راز بزرگ گردشگری در کوچه پس کوچه های تهران خبر می دهد!

3 فروردین 1399

دستور ویژه وزیر نفت برای افزایش برداشت گاز از حوزه پارس جنوبی

خبرنگاران: یک مقام مسوول با تشریح جزییات دو دستور وزیر نفت برای شتاب بخشی به اجرای طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی، اظهار داشت: طرح انتقال گاز دومین سکوی فاز 14 به فاز 12 پارس جنوبی با هدف افزایش 500 میلیون فوت مکعبی تولید گاز کشور برای زمستان امسال...

24 اسفند 1398

هتل کرمان بلازور ، آنتالیا

اقامتگاه و اسپای کرمان بلازور (Belazur Resort & Spa) واقع در آنتالیا در ترکیه، مکان جالبی برای اقامت، تفریح و سرگرمی است.

14 بهمن 1398