همایشها و نمایشگاه ها

بخش خصوصی قم برای ارتقای خدمات امنیتی همکاری می کند

رئیس اتاق قم ضمن عرض تبریک به مناسبت هفته نیروی انتظامی، اهمیت امنیت در جامعه و فعالیت های اقتصادی را مورد تأکید قرار داد و گفت: خیران استان قم به شکل های مختلف برای پیشرفت و عبور از شرایط کنونی استان تلاش می کنند و در این مدت کمک های قابل توجهی را به مراکز...

9 آذر 1399

سند استراتژیک صادرات رونمایی می گردد

تهران (پانا) - معاون دیپلماسی مالی وزیر امور خارجه با بیان اینکه از سند استراتژیک صادرات رونمایی می گردد، گفت هدف اصلی این سند استراتژیک این است که صادرکنندگان به وسیله تسهیلات، مشوق ها و جمع شدن دور هم، حمایت شوند.

18 آبان 1399

خبرنگاران اهدای کاشی های صلح به سفارتخانه های پایتخت

تهران- خبرنگاران- هنرمند نقاش جوان 195 قطعه کاشی به تعداد کشورهای جهان را با الهام از کاشی کاری سنتی ایرانی همچون مسجد شیخ لطف الله، کلیسای وانک اصفهان، مسجد جامع یزد نقاشی و در پایان نمایشگاه خود با پیام صلح آنها را به سفارتخانه های مستقر در ایران اهدا...

13 آبان 1399

نمایشگاه مجازی کتاب یک اقدام ملی است

سید عباس حسینی نیک مدیرمسئول انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی در گفت وگو با خبرنگاران ، با بیان اینکه با اصل برگزاری نمایشگاه اینترنتی کتاب موافقم، بیان نمود: با برگزاری این نمایشگاه موافقم؛ البته به شرط آنکه برنامه ریزی برای این اقدام خیلی با دقت اجرا...

30 شهریور 1399

العامری : ترکیه می خواهد در شمال عراق کمربند امنیتی ایجاد کند

رئیس ائتلاف فتح از دولت بغداد خواست دربرابر تجاوز نظامی ترکیه به عراق سکوت نکند و از تمام راهکارهای دیپلماتیک مناسب برای خاتمه دادن به این تجاوز استفاده کند.

24 شهریور 1399

خبرنگاران استاندار: از امروز برخی مشاغل همدان یک هفته تعطیل شد

همدان - خبرنگاران- استاندار همدان گفت: به منظور پیشگیری از شیوع کرونا در مناطق قرمز نظیر همدان، ملایر، تویسرکان، نهاوند و منطقه نارنجی بهار، برخی مشاغل و فعالیت ها از امروز به مدت یک هفته تعطیل شدند.

19 شهریور 1399

اردوغان: امیدواریم سوریه هر چه سریع تر به ثبات برسد

رئیس جمهور ترکیه در نشست مجازی سران فرایند آستانه ابراز امیدواری کرد سوریه هر چه سریع تر به ثبات و آرامش برسد.

11 شهریور 1399

تاکید پوتین و ماکرون بر آتش بس در لیبی در نشست مجازی

رؤسای جمهور فرانسه و روسیه روز آدینه در جریان نشست مجازی خود بر ضرورت آتش بس در لیبی و پیش برد راه چاره سیاسی در این کشور تاکید کردند.

8 شهریور 1399

فعالان حوزه صنایع دستی از تولید کورکورانه بپرهیزند

معاون صنایع دستی اداره میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان گفت:فعالان صنایع دستی اگر تولید کورکورانه داشته باشندنمی توانند توقع خرید آثار خود را از خریداران داشته باشند.

19 مرداد 1399

کنفرانس ریاض ورشکستگی سیاسی و اخلاقی عربستان را نشان داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری یمنی سبأ، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش أنصارالله یمن به برگزاری کنفرانس ریاض واکنش نشان داد.

14 مرداد 1399

فراخوان نمایشگاه عکس های برترسال دوربین. نت منتشر شد

فراخوان دوازدهمین نمایشگاه عکس های برترسال دوربین. نت منتشر شد.

3 تیر 1399

استفاده از بخش فرست کلاس و یا هواپیمای شخصی قبل از خرید بلیط هواپیما

در بسیاری از موارد مسافران با استفاده از بلیط ارزان هواپیما که توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود می توانند با استفاده از هواپیماها به مقاصد مور دنظرشان منتقل شوند. بیشتر هواپیماهایی که افراد از آنها استفاده می کنند دارای کلاس های پروازی متفاوتی می...

18 خرداد 1399

بعد از کرونا، دنیا ما دیگر دنیا قبلی نخواهد بود

خبرنگاران/خراسان رضوی یک فعال محیط زیست گفت: بعد از این، دنیا ما دیگر دنیا قبلی نخواهد بود و تغییرات بسیار زیادی در برخورد ما با طبیعت ایجاد خواهد شد.

5 خرداد 1399

همایش ملی انجمن رسوب شناسی ایران در دانشگاه شهید باهنر برگزار می شود

پنجمین همایش ملی انجمن رسوب شناسی ایران با تاکید بر فرسایش و آلودگی رسوبات خردادماه سال 99 در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.

26 اردیبهشت 1399

رقابت های انتخابی المپیک در دستور کار کنفرانس ویدئویی باخ با فدراسیون های جهانی

دستور کار کنفرانس ویدئویی رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) با فدراسیون های ورزشی جهان معین شد.

14 اردیبهشت 1399

سال آینده 5 واکسن تخصصی در کشور تولید می شود

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سال آینده 5 واکسن تخصصی با کمک بخش خصوصی تولید می شود.

12 فروردین 1399

برگزاری حراج ماهانه آثار هنری و صنایع دستی فیروزه در تبریز

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی ضمن اعلام خبر برگزاری حراج ماهانه آثار هنری و صنایع دستی فیروزه، این رویداد را محفلی برای ارائه صنایع دستی اصیل و بومی هنرمندان این استان دانست.

6 فروردین 1399

برنامه های کارگروه اقلیت های دینی دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد

سید مجتبی میردهقان در نشست خبری صبح امروز با بیان این که انقلاب اسلامی و احیای دین سرمنشا همه تحولات اجتماعی و فرهنگی است، برنامه های ادیان توحیدی و اقلیت های دینی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری را گفت.

5 فروردین 1399

دستور ویژه وزیر نفت برای افزایش برداشت گاز از حوزه پارس جنوبی

خبرنگاران: یک مقام مسوول با تشریح جزییات دو دستور وزیر نفت برای شتاب بخشی به اجرای طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی، اظهار داشت: طرح انتقال گاز دومین سکوی فاز 14 به فاز 12 پارس جنوبی با هدف افزایش 500 میلیون فوت مکعبی تولید گاز کشور برای زمستان امسال...

24 اسفند 1398

نمایشگاه دستاورد های صنعت هوافضا بهمن ماه برگزار می گردد

با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی، آخرین دستاورد های دانش بنیانی صنعت هوافضا از 15 تا 17 بهمن ماه امسال به نمایش در می آید.

25 بهمن 1398
تعداد: (21)