همایشها و نمایشگاه ها

کنفرانس ریاض ورشکستگی سیاسی و اخلاقی عربستان را نشان داد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری یمنی سبأ، محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش أنصارالله یمن به برگزاری کنفرانس ریاض واکنش نشان داد.

14 مرداد 1399

فراخوان نمایشگاه عکس های برترسال دوربین. نت منتشر شد

فراخوان دوازدهمین نمایشگاه عکس های برترسال دوربین. نت منتشر شد.

3 تیر 1399

استفاده از بخش فرست کلاس و یا هواپیمای شخصی قبل از خرید بلیط هواپیما

در بسیاری از موارد مسافران با استفاده از بلیط ارزان هواپیما که توسط شرکت های هواپیمایی ارائه می شود می توانند با استفاده از هواپیماها به مقاصد مور دنظرشان منتقل شوند. بیشتر هواپیماهایی که افراد از آنها استفاده می کنند دارای کلاس های پروازی متفاوتی می...

18 خرداد 1399

بعد از کرونا، دنیا ما دیگر دنیا قبلی نخواهد بود

خبرنگاران/خراسان رضوی یک فعال محیط زیست گفت: بعد از این، دنیا ما دیگر دنیا قبلی نخواهد بود و تغییرات بسیار زیادی در برخورد ما با طبیعت ایجاد خواهد شد.

5 خرداد 1399

همایش ملی انجمن رسوب شناسی ایران در دانشگاه شهید باهنر برگزار می شود

پنجمین همایش ملی انجمن رسوب شناسی ایران با تاکید بر فرسایش و آلودگی رسوبات خردادماه سال 99 در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار می شود.

26 اردیبهشت 1399

رقابت های انتخابی المپیک در دستور کار کنفرانس ویدئویی باخ با فدراسیون های جهانی

دستور کار کنفرانس ویدئویی رئیس کمیته بین المللی المپیک (IOC) با فدراسیون های ورزشی جهان معین شد.

14 اردیبهشت 1399

سال آینده 5 واکسن تخصصی در کشور تولید می شود

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سال آینده 5 واکسن تخصصی با کمک بخش خصوصی تولید می شود.

12 فروردین 1399

برگزاری حراج ماهانه آثار هنری و صنایع دستی فیروزه در تبریز

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی ضمن اعلام خبر برگزاری حراج ماهانه آثار هنری و صنایع دستی فیروزه، این رویداد را محفلی برای ارائه صنایع دستی اصیل و بومی هنرمندان این استان دانست.

6 فروردین 1399

برنامه های کارگروه اقلیت های دینی دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شد

سید مجتبی میردهقان در نشست خبری صبح امروز با بیان این که انقلاب اسلامی و احیای دین سرمنشا همه تحولات اجتماعی و فرهنگی است، برنامه های ادیان توحیدی و اقلیت های دینی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی سال جاری را گفت.

5 فروردین 1399

دستور ویژه وزیر نفت برای افزایش برداشت گاز از حوزه پارس جنوبی

خبرنگاران: یک مقام مسوول با تشریح جزییات دو دستور وزیر نفت برای شتاب بخشی به اجرای طرح توسعه فاز 14 پارس جنوبی، اظهار داشت: طرح انتقال گاز دومین سکوی فاز 14 به فاز 12 پارس جنوبی با هدف افزایش 500 میلیون فوت مکعبی تولید گاز کشور برای زمستان امسال...

24 اسفند 1398

نمایشگاه دستاورد های صنعت هوافضا بهمن ماه برگزار می گردد

با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل ونقل پیشرفته معاونت علمی، آخرین دستاورد های دانش بنیانی صنعت هوافضا از 15 تا 17 بهمن ماه امسال به نمایش در می آید.

25 بهمن 1398

یلدا جشن تولد مهر، نه جشن بلندترین شب سال

یک پیشکسوت مردم شناسی گفت: یلدا جشن بلندترین شب سال نیست، بلکه جشن تولد مهر است. بحث تاریخی و مردم شناسی یلدا هم از همدیگر قابل تفکیک نیست.

20 بهمن 1398