سبک زندگی

چاقی خطر ابتلا به دیابت نوع 2 را حداقل 6 برابر افزایش می دهد

مطالعات نشان می دهد چاقی ریسک ابتلا به دیابت نوع 2 را بدون درنظر دریافت فاکتورهای ژنتیکی، حداقل 6 برابر افزایش می دهد.

24 خرداد 1399

مشاغل عجیب زنان در مصر باستان!

شغل زنان مصر باستان | The career of ancient Egyptian womenدر بسیاری از دوره ها زنان برای این تربیت می شده اند که خانه و خانواده را مدیریت نمایند و اگر هم برون سپاری به آن ها سپرده می شد در همین حول و حوش بوده اما، به تازگی کشف شده است که زنان در مصر باستان دارای ماغلی فراتر...

24 خرداد 1399

خواص جادویی شهدی که معجزه می کند

باشگاه خبرنگاران/ عسل طبیعی با وجود آنزیم ها و ویتامین ها، برای درمان بسیاری از بیماری ها مورد توجه افراد قرار گرفته است. عسل یک غذای کامل و یک هدیه ارزشمند طبیعت به انسان هاست که می توانند از آن بسیار بهره مند شوند.

28 اردیبهشت 1399

کلیسای سنت گیریون

آشنایی با کلیسای سنت گیریون تاریخچه کلیسای سنت گیریون یک کلیسای کاتولیک رومی در شهر کلن آلمان است که در 25 ژوئن 1920 بعنوان یک قصر سلطنتی کوچک تعیین شده است. شاید این کلیسا در میان هر 12 کلیسای رومی شهر کلن، بیش از همه منحصر به فرد باشد. از قرن 11 تا 13 این کلیسا...

19 فروردین 1399

برج دختر استانبول ، بهترین مکان جهان برای نوشیدن چای!

برج دختر (Maidens Tower) استانبول که در ترکیه به نام کیز کولسی (kiz kulesi) معروف است، در فاصله بسیار کمی با ساحل محله سالاکاک در منطقه اوسکودار، واقع در ورودی جنوبی بسفر قرار گرفته است.

10 فروردین 1399

لوکیشن فیلم فرشتگان و شیاطین

در آنالیز خانه های زیبا و جذاب می توان لوکیشن فیلم های معروف سینمای دنیا را مورد آنالیز و ارزیابی قرار داد.

3 فروردین 1399

تهران گردی شبانه ؛ از بام تا شام پایتخت

پاتوق شبانه تهرانی ها کجا است؟ خبرنگاران از یک راز بزرگ گردشگری در کوچه پس کوچه های تهران خبر می دهد!

3 فروردین 1399

عدم تشویق قلعه نویی از سوی هواداران سپاهان

خبرنگاران/اصفهان دیدار دو تیم فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان عصر امروز جمعه 11 بهمن ماه از ساعت 17 در ورزشگاه نقش جهان برگزار شد.

29 اسفند 1398

از نگرانی اتمام ذخیره دارویی MPS تا پاسخ به ندادن بسته معیشتی به برخی خانوارها

اعلام چرایی ندادن بسته معیشتی به برخی خانوارها در هفته آینده، زمان بازپرداخت خسارات در قرارداد جدید بیمه تکمیلی فرهنگیان، واریز مابه التفاوت سهمیه سوخت آذر آژانس های شهرداری ها، مشکل بهزیستی در ساماندهی کارتن خواب های دارای شرایط خاص و... از جمله مهم...

4 اسفند 1398

یلدا جشن تولد مهر، نه جشن بلندترین شب سال

یک پیشکسوت مردم شناسی گفت: یلدا جشن بلندترین شب سال نیست، بلکه جشن تولد مهر است. بحث تاریخی و مردم شناسی یلدا هم از همدیگر قابل تفکیک نیست.

20 بهمن 1398

کلیبر، شهری زیبا در دل جنگل های ارسباران

در کشورخودمان، تا صحبت جنگل و آب و هوای خنک و مرطوب می گردد، یاد جنگل های شمال می افتیم. غافل از این که در دل خطّه آذربایجان جنگل هایی هست به همان زیبایی جنگل های شمال و البته بدون آب و هوای شرجی آن.

14 بهمن 1398