جزیره ای مرموز با خانه ای متروکه

به گزارش وبلاگ شلمن، انتشار تصاویر یک خانه متروکه بر فراز جزیره ای مرموز و دور افتاده با حدس ها و شایعات عجیب در فضای مجازی همراه بوده است. تصاویر منتشر شده یک خانه متروکه کوچک را در جزیره ایلیئو آی واقع در جنوب ایسلند نشان می دهد.

جزیره ای مرموز با خانه ای متروکه

به گزارش وبلاگ شلمن و به نقل از باشگاه وبلاگ شلمن ، این خانه که تنها خانه در این جزیره دور افتاده است حالا توجه بسیاری را به خود جلب نموده است. طبق یک شایعه خانه مذکور توسط یک فرد میلیاردر ساخته شده است که قصد داشت در آخرالزمان فورا به اینجا منتقل گردد. افراد دیگر اظهار داشتند که این خانه متعلق به یک زاهد مذهبی بوده که در آن زندگی می نموده است.

اما نظریه دیگر حاکی از آن بود که این خانه توسط دولت ایسلند ساخته شده و به خواننده بجورک هدیه شده بود. این در حالی است که حتی بعضی مدعی شدند چنین خانه ای در این جزیره وجود ندارد و تصاویر منتشره را فوتوشاپ دانستند.

جزیره ایلیئو آی بخشی از مجمع الجزایر Vestmannaeyjar است که اکنون خالی از سکنه بوده، اما حدود 300 سال پیش دارای سکنه بوده است. پنج خانواده در آن موقع در آن زندگی می کردند که به ماهیگیری، شکار پنگوئن و پرورش دام مشغول بودند. اما در دهه 1930 آخرین سکنه نیز این جزیره را ترک کردند.

منبع: جام جم آنلاین

به "جزیره ای مرموز با خانه ای متروکه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره ای مرموز با خانه ای متروکه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید